МАСТЕРСПОРТ

Се за Спорт »By Pros, for Pros«

Велосипед CAPRIOLO PASSION LADY 26"/18HT belo-cr

ПечатиEmail

Цена:
Цена со ДДВ: 12900,00 ден
Цена: 12255,00 ден
Попуст: -645,00 ден

одбери величина

Производител: Capriolo
Опис

RAM / РАМКА:
HI-TEN
ВИЛА / FORK:
STEEL РИГИДНА FORK
Куп на VILLAS / глава ДЕЛОВИ:
FP-H515 - 8 PCS навој: 22,2 / 30 / 27mm, W / миење на КЛУЧНИ
Влошки СРЕДНИ DRIVE / Б. Б. ДЕЛОВИ:
Тун - ЦЕЛ - 122,5 ММ, школка: БСА 68mm
DRIVE MIDDLE / преносниот систем:
LASCO - 42/34/24 170mm, ПВЦ обложени, W / chainguard
Предна derailleur / FRONT derailleur:
Shimano - турнир FD-TZ30 со лента, долу пат, 28.6mm, ЗА 44T
Задна derailleur / задни derailleur:
Shimano - турнир RD-Ty21a 6-брзина, не RAPID пораст, ДИРЕКТНИ ПРИЛОГ ТИП
Shifters / Shifters:
Shimano - SL-TX30 MICRO Индекс предни / задни брзина 6
БРЗИНА / БРЗИНА:
18
Брзини / ланецот:
Shimano - ПОВЕЌЕ ланецот запчаникот, TZ MF-TZ20 6-брзински 14-16-18-21-24-28T BROWN
Линеарно / синџири:
KMC - Z-33 - 1/2 "X3 / 32" (114 врски) (6 брзина)
За сопирачките / Кочници:
LOGAN - JY-946A - легура Леене СОПИРАЧКИ 70 MM чевли, SILVER
Кочница лост / кочница држела:
LOGAN - JY-332PAE - Леене ЛЕГУРИ Лост со пластична менгеме, 2,5 прст, за V-СОПИРАЧКИ
HEAD / хабови:
QUANDO - KT-122F црна предна / задна KT-122R BLACK
Венчиња / венчиња:
KRIPTON - Криптон-X 559-19, 36H, eyeleting: NO, RDA: NO, GBS: ДА
Димензии тркала / големина на тркалата:
26 ''
ГУМИ / Гуми:
RUBENA - 52-559 В36 брза (26 x 1.95)
Лула / РАЧКА ЗА МАТИЧНИ:
KRIPTON X - GW-HS14 - челик, EXT:.. 100mm, пораст: +25, Диа: 22.2mm, бар создаден: 25.4mm
Управувач / справи БАР:
KRIPTON X - GWHB-02 ATB - челик, W = 600mm, агол 15 DEG, 22.2X25.4MM.
Rog / БАР завршува:
-
СТОЛБ седла / седиште пост:
KRIPTON X - GWSPSTEEL25.4 - челик седиште пост 25.4X300MM LONG, W / O Стегач
SADDLE / SADDLE:
DDK - 5310 NEX
Педали / Педали:
FP-818, ПП ТЕЛО, 9/16 ", со топката со рефлектор, 2-лице ОСОВИНА
Задните шок / задните шок:
-
Големината на рамката / РАМКА ГОЛЕМИНА:
17

Units in box: 1
Вие сте на: Продавница Велосипеди Capriolo велосипеди Велосипед CAPRIOLO PASSION LADY 26"/18HT belo-cr