МАСТЕРСПОРТ

Се за Спорт »By Pros, for Pros«

Велосипед CAPRIOLO PARIS LADY 26"HT pink-grafit

ПечатиEmail
4186.jpg4186.jpg

Цена:
Цена со ДДВ: 12990,00 ден
Цена: 11691,00 ден
Попуст: -1299,00 ден
Производител: Capriolo
Опис

RAM / РАМКА:
HI-TEN
ВИЛА / FORK:
STEEL РИГИДНА FORK
Куп на VILLAS / глава ДЕЛОВИ:
FP-H515 - 8 PCS навој: 22,2 / 30 / 27mm, W / миење на КЛУЧНИ
Влошки СРЕДНИ DRIVE / Б. Б. ДЕЛОВИ:
FP-602 BB ДЕЛОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ конец 1.37 "X24T, 1/4" x 9 топката, оска: 3T, 126 ММ
DRIVE MIDDLE / преносниот систем:
MODE - ЕДЕН 44T
Предна derailleur / FRONT derailleur:
-
Задна derailleur / задни derailleur:
-
Shifters / Shifters:
-
Брзини / ланецот:
18t
Линеарно / синџири:
KMC - C-410 - 1/2 "x1 / 8" (100 врски) (брзина 1)
За сопирачките / Кочници:
FRONT STEEL V-сопирачка / задни увеселителен сопирачка HUB VELOSTEEL
Кочница лост / кочница држела:
Десен PVC V-сопирачка Лост
HEAD / хабови:
QUANDO - KT-122F FRONT сребро / VELOSTEEL увеселителен сопирачка HUB
Венчиња / венчиња:
KRIPTON - Криптон 559-19, 36H, eyeleting: NO, RDA: NO, GBS: NO
Димензии тркала / големина на тркалата:
26 ''
ГУМИ / Гуми:
P118 - 26 X 1.75
Лула / РАЧКА ЗА МАТИЧНИ:
GW-HS14 - челик, EXT:.. 100mm, пораст: +25, Диа: 22.2mm, бар создаден: 25.4mm
Управувач / справи БАР:
АМСТЕРДАМ - Челик, Φ22.2 1.2T × × 680mm
Rog / БАР завршува:
-
СТОЛБ седла / седиште пост:
GWSPSTEEL25.4 - челик седиште пост 25.4X250MM LONG, W / O Стегач
SADDLE / SADDLE:
Градот со SPRING
Педали / Педали:
FP-833 BLACK FULL (со не се лизга инкрустирани)
Задните шок / задните шок:
-
Големината на рамката / РАМКА ГОЛЕМИНА:
19

Units in box: 1
Вие сте на: Продавница Велосипеди Capriolo велосипеди Велосипед CAPRIOLO PARIS LADY 26"HT pink-grafit