МАСТЕРСПОРТ

Се за Спорт »By Pros, for Pros«

Локација и Контакт

 

МАСТЕРСПОРТ 1
ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС ул.Народен Фронт бр.19

тел : 02 3130078

е-пошта : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 работно време : 

понеделник - петок   10.00 - 20.00        сабота  10.00 -16.00

 

 

 

 

 

 

 

МАСТЕРСПОРТ 2 во СЦ Борис Трајковски
Булевар 8 Септември бб

 тел : 02 3090115

 е-пошта : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 работно време : 

 понеделник - петок   9.00 - 21.00        сабота  10.00 -19.00

 

Вие сте на: Продавница Локација и Контакт