МАСТЕРСПОРТ

Се за Спорт »By Pros, for Pros«

Спортска маица Craft ProCool

ПечатиEmail
Спортска маица ProCool Tee Men • Состав: 100% памук • Боја: сив • Големини: S – XXL

Цена:
Цена со ДДВ: 2640,00 ден
Цена: 2112,00 ден
Попуст: -528,00 ден
24h.gif
Производител: Craft
Опис
 • производ број: 193678-3940

  Серија LAYER 1 COOL
  Материјалот управува со влажноста на современ начин и мрежестите деловина задната страната обезбедуваат одлично ладење на телото
  • Ергономска форма
  • Мек и удобен материјал
  • Суперохладен ефект
  • Состав: 91% полиестер, 9% ликра
  • Боја: сина
  • Димензии: S - XXL